TRAMWAJE GLIWICKIE TOROWISKA
 

MENU

ON-LINE

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

ZEGAR

Ulti Clocks content
Torowiska tramwajowe
Torowiska PDF Drukuj Email

Tramwaje w Gliwicach poruszają się następującymi ulicami (od pętli do granic miasta): Daszyńskiego (częściowo jeden tor od pętli do ulicy Ligonia), Wieczorka, Dolnych Wałów (częściowo jeden tor od ulicy Wieczorka do ulicy Studziennej), Zwycięstwa, Bohaterów Getta Warszawskiego, Jagielońska, Zabrska, Chorzowska (częściowo jeden tor na wiadukcie). Przystanek strefowy pomiędzy Gliwicami i Zabrzem znajduje się przy zajezdni tramwajowej w Gliwicach.

Długość lini od przystanku: Gliwice Zajezdnia do przystanku Gliwice Wójtowa Wieś Pętla wynosi: 8,10 kilometra, natomiast od przystanku Gliwice Wójtowa Wieś Pętla do przystanku Gliwice Zajezdnia wynosi: 7,95 kilometra. Różnica pomiędzy jedną i drugą wartością wynika z tego, że do pierwszej dodana jest długość łuku pętli tramwajowej.

 

Gliwice, ulica Dolnych Wałów, początek na odcinka jednotorowego - Linia numer 4

 

LUBIĘ TO

WIADOMOŚCI

TRAMWAJE GLIWICKIE

Reklama

WIDEO

Epitafium:

Szanowni Państwo, serwis www TRAMWAJEGLIWICKIE.pl do poprawnego działania używa tak zwanych plików "cookies". Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie informacji zawartej w plikach "cookies", uprzejmie prosimy o zmianę ustawień swojej przeglądarki stron www.